Rezultati

Svi sportoviIzaberite kategoriju
Posebna Ponuda - TOP PONUDA
Dobitni tipovi
1715
Potapova A. - Keys M.
17.1.2019. 3:00
0:2
Fudbal - Brazil-Sao Paolo kup U20
Dobitni tipovi
-32
20/Corinthians - 20/Visao Celeste
17.1.2019. 0:45
(3:0) 8:0
Fudbal - Argentina-Kup
Dobitni tipovi
886
Douglas Haig - Ferro Carril
17.1.2019. 0:30
(2:2) 6:3
-90
Atl.Parana - Sportivo Las Parejas
17.1.2019. 1:00
(0:0) 1:0
887
Atl.Parana - Sportivo Las Parejas
17.1.2019. 1:00
(0:0) 1:0
888
Racing De Cordoba - Belgrano SF
17.1.2019. 1:30
(1:0) 2:1
897
Douglas Haig - Ca Ferro Carril Oeste General Pico
17.1.2019. 1:30
(2:2) 6:3
889
Juventud Antoniana de Salta - Gimnasia Ytiro
17.1.2019. 2:00
(0:0) 1:1
Fudbal - Argentina-Turnir Verano
Dobitni tipovi
-75
Boca Juniors - U.Santa Fe
17.1.2019. 2:10
(0:1) 0:2
932
Boca Juniors - U.Santa Fe
17.1.2019. 2:10
(0:1) 0:2
Fudbal - Brazil-Nordeste kup
Dobitni tipovi
-42
Moto Clube MA - Altos PI
17.1.2019. 0:30
(1:0) 1:1
-41
Bahia - Crb Al
17.1.2019. 0:30
(1:1) 1:1
804
Moto Clube MA - Altos PI
17.1.2019. 0:30
(1:0) 1:1
807
Bahia - Crb Al
17.1.2019. 0:30
(1:1) 1:1
Fudbal - Jamajka 1
Dobitni tipovi
-91
Harbour View - Cavaliers Fc
17.1.2019. 1:00
(0:0) 0:2
Fudbal - Kostarika 1-
Dobitni tipovi
-100
CS Herediano - AD Grecia
17.1.2019. 3:00
(1:0) 2:3
833
CS Herediano - AD Grecia
17.1.2019. 3:00
(1:0) 2:3
850
CS Cartagines - Perez Zeledon
17.1.2019. 3:00
(0:0) 1:1
122
Alajuelense - Universidad de Costa Rica
17.1.2019. 3:05
(1:3) 3:3
832
Alajuelense - Universidad de Costa Rica
17.1.2019. 3:05
(1:3) 3:3
Fudbal - Meksiko-Kup
Dobitni tipovi
-82
Cruz Azul - Leon
17.1.2019. 2:00
(1:2) 2:3
-81
Gallos Blancos - Dorados S.
17.1.2019. 2:00
(0:1) 1:3
714
Gallos Blancos - Dorados S.
17.1.2019. 2:00
(0:1) 1:3
717
Cruz Azul - Leon
17.1.2019. 2:00
(1:2) 2:3
718
Correcaminos - Potros Uaem
17.1.2019. 4:00
(0:0) 2:1
721
LN Un.Guadalajara - Unam Pumas
17.1.2019. 4:00
(0:1) 0:2
Fudbal - Prijateljske-Klubovi
Dobitni tipovi
-175
Zamora - Llaneros
17.1.2019. 1:00
(2:0) 4:0
Hokej - NHL
Dobitni tipovi
-20
Ottawa - Colorado
17.1.2019. 1:00
(0:0 - 3:1 - 2:1) 5:2
1837
Ottawa - Colorado
17.1.2019. 1:00
(0:0 3:1 2:1) 5:2
-22
Philadelphia - Boston
17.1.2019. 1:30
(1:2 - 2:0 - 1:1) 4:3
1838
Philadelphia - Boston
17.1.2019. 1:30
(1:2 2:0 1:1) 4:3
1839
Calgary - Buffalo
17.1.2019. 3:30
(1:0 0:1 2:2) 3:3 3:4
1840
Vancouver - Edmonton
17.1.2019. 4:00
(1:2 1:0 0:0) 2:2 2:2 2:3
1841
Arizona - San Jose
17.1.2019. 4:00
(2:1 2:1 2:1) 6:3
Hokej - AHL
Dobitni tipovi
-44
Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers
17.1.2019. 1:00
(4:1 - 1:2 - 1:1) 6:4
1674
Charlotte Checkers - Bridgeport Sound Tigers
17.1.2019. 1:00
(4:1 1:2 1:1) 6:4
2035
Utica Comets - Syracuse Crunch
17.1.2019. 1:00
(2:0 3:2 0:2) 5:4
2036
Lehigh Valley Phantoms - Springfield
17.1.2019. 1:05
(1:0 2:1 0:0) 3:1
2037
Binghamton - Hershey Bears
17.1.2019. 1:05
(0:0 0:0 0:0) 0:0 0:1
-59
Laval Rocket - Belleville
17.1.2019. 1:30
(1:1 - 2:1 - 1:0) 4:2
2038
Laval Rocket - Belleville
17.1.2019. 1:30
(1:1 2:1 1:0) 4:2
2039
Manitoba - Milwaukee Admirals
17.1.2019. 2:00
(2:1 1:0 1:1) 4:2
2040
Chicago W. - Grand Rapids Griffins
17.1.2019. 2:00
(0:1 3:1 2:0) 5:2
2041
Bakersfield - Stockton Heat
17.1.2019. 3:30
(2:1 1:1 1:0) 4:2
2042
San Diego Gulls - Texas
17.1.2019. 4:00
(2:0 0:1 0:0) 2:1
Košarka - NBA
Dobitni tipovi
-46
Detroit - Orlando
17.1.2019. 1:00
(26:34 32:29 32:21 19:25)109:109 120:115
1136
Detroit - Orlando
17.1.2019. 1:00
(26:34 32:29 32:21 19:25) 109:109 120:115
-71
Memphis - Milwaukee
17.1.2019. 2:00
(20:28 - 25:22 - 28:41 - 28:20) 101:111
-70
Houston - Brooklyn
17.1.2019. 2:00
(30:34 24:28 40:23 37:46)131:131 142:145
-37
Boston - Toronto
17.1.2019. 2:00
(30:36 - 34:17 - 23:30 - 30:25) 117:108
1137
Houston - Brooklyn
17.1.2019. 2:00
(30:34 24:28 40:23 37:46) 131:131 142:145
1140
Boston - Toronto
17.1.2019. 2:00
(30:36 34:17 23:30 30:25) 117:108
1142
Memphis - Milwaukee
17.1.2019. 2:00
(20:28 25:22 28:41 28:20) 101:111
-13
Dallas - San Antonio
17.1.2019. 2:30
(35:20 - 21:25 - 24:30 - 21:30) 101:105
1146
Dallas - San Antonio
17.1.2019. 2:30
(35:20 21:25 24:30 21:30) 101:105
1151
Portland - Cleveland
17.1.2019. 4:00
(30:26 32:29 38:30 29:27) 129:112
1153
Golden State - New Orleans
17.1.2019. 4:30
(31:39 35:32 44:38 37:31) 147:140
1154
L.A. Clippers - Utah
17.1.2019. 4:30
(22:31 27:25 23:32 37:41) 109:129
Košarka - Argentina 1
Dobitni tipovi
-85
San Lorenzo - Argentino J.
17.1.2019. 1:00
(23:18 - 31:24 - 25:25 - 29:26) 108:93
1617
San Lorenzo - Argentino J.
17.1.2019. 1:00
(23:18 31:24 25:25 29:26) 108:93
1404
Estudiantes C. - Regatas
17.1.2019. 1:30
(20:22 15:13 20:20 15:16) 70:71
Košarka - NBA-DUEL IGRAČA-POENI
Dobitni tipovi
1696
Leonard K. (Tor) - Durant K. (Gsw)
17.1.2019. 2:00
33:30
1693
Lillard D. (Por) - Mitchell D. (Uta)
17.1.2019. 4:00
33:28
1695
Curry St. (Gsw) - Davis A. (Nop)
17.1.2019. 4:30
41:30
Tenis - ITF (ž)-Petit-Bourg parovi
Dobitni tipovi
1723
Gleason/Stefani - Andrian/Stefani
17.1.2019. 0:20
(6:0 6:4) 2:0
-147
Giavara/Moutama - Babic V/Van Der
17.1.2019. 0:40
(2:6 - 2:6) 0:2
1722
Giavara/Moutama - Babic V/Van Der
17.1.2019. 0:45
(2:6 2:6) 0:2
-29
Ho J/Mcadoo R - Appleto/Scholse
17.1.2019. 1:05
(5:7 - 6:2 - 0:1) 1:2
-27
Gleason/Stefani - Andrian/Stefani
17.1.2019. 1:20
(6:0 - 6:4) 2:0
-68
Gilchris/Mina B - Arakawa/Hontama
17.1.2019. 1:45
(5:7 - 4:6) 0:2
Tenis - WTA-Australian Open Pobjednica
Dobitni tipovi
9047
Andreescu B. V.
17.1.2019. 1:00
0
9075
Vikhlyantseva N.
17.1.2019. 1:00
0
9077
Putintseva Y.
17.1.2019. 1:00
0
9040
Kuzmova V.
17.1.2019. 1:00
0
Tenis - ATP-Australian Open Pobjednik
Dobitni tipovi
9008
Wawrinka S.
17.1.2019. 1:00
0
9020
Anderson K.
17.1.2019. 1:00
0
9017
Chung H.
17.1.2019. 1:00
0
9034
Opelka R.
17.1.2019. 1:00
0
9001
Karlović I.
17.1.2019. 1:00
0
Tenis - ATP-Australian Open
Dobitni tipovi
-177
Karlović I. - Nishikori K.
17.1.2019. 1:00
(3:6 - 6:7 - 7:5 - 7:5 - 6:7) 2:3
1747
Karlović I. - Nishikori K.
17.1.2019. 1:00
(3:6 6:7 7:5 7:5 6:7) 2:3
-98
Kohlschreiber P. - Sousa J. (Por)
17.1.2019. 2:30
(5:7 - 6:4 - 6:7 - 7:5 - 4:6) 2:3
1983
Kohlschreiber P. - Sousa J. (Por)
17.1.2019. 2:30
(5:7 6:4 6:7 7:5 4:6) 2:3
-107
Wawrinka S. - Raonic M.
17.1.2019. 2:35
(7:6 - 6:7 - 6:7 - 6:7) 1:3
1993
Wawrinka S. - Raonic M.
17.1.2019. 2:35
(7:6 6:7 6:7 6:7) 1:3
1984
Ivashka I. - Carreno-B. P.
17.1.2019. 3:10
(2:6 3:6 6:7) 0:3
1893
Ćorić B. - Fucsovics M.
17.1.2019. 3:35
(6:4 6:3 6:4) 3:0
1892
Fognini F. - Mayer L.
17.1.2019. 4:00
(7:6 6:3 7:6) 3:0
1749
Chung H. - Herbert P. H.
17.1.2019. 4:40
(2:6 6:1 2:6 4:6) 1:3
Tenis - WTA-Australian Open
Dobitni tipovi
-189
Giorgi C. - Swiatek I.
17.1.2019. 1:00
(6:2 - 6:0) 2:0
-187
Kuzmova V. - Svitolina E.
17.1.2019. 1:00
(4:6 - 1:6) 0:2
-186
Andreescu B. V. - Sevastova A.
17.1.2019. 1:00
(3:6 - 6:3 - 2:6) 1:2
-178
Brengle M. - Pliskova Ka.
17.1.2019. 1:00
(6:4 - 1:6 - 0:6) 1:2
-176
Wang Q. - Krunić A.
17.1.2019. 1:00
(6:2 - 6:3) 2:0
1834
Wang Q. - Krunić A.
17.1.2019. 1:00
(6:2 6:3) 2:0
1830
Brengle M. - Pliskova Ka.
17.1.2019. 1:00
(6:4 1:6 0:6) 1:2
1896
Andreescu B. V. - Sevastova A.
17.1.2019. 1:00
(3:6 6:3 2:6) 1:2
1976
Kuzmova V. - Svitolina E.
17.1.2019. 1:00
(4:6 1:6) 0:2
1980
Giorgi C. - Swiatek I.
17.1.2019. 1:00
(6:2 6:0) 2:0
-105
Mertens E. - Gasparyan M.
17.1.2019. 2:15
(6:1 - 7:5) 2:0
1977
Mertens E. - Gasparyan M.
17.1.2019. 2:15
(6:1 7:5) 2:0
-113
Siegemund L. - Hsieh S.W.
17.1.2019. 2:20
(3:6 - 4:6) 0:2
1973
Siegemund L. - Hsieh S.W.
17.1.2019. 2:20
(3:6 4:6) 0:2
-95
Potapova A. - Keys M.
17.1.2019. 3:00
(3:6 - 4:6) 0:2
1833
Potapova A. - Keys M.
17.1.2019. 3:00
(3:6 4:6) 0:2
1895
Bacsinszky T. - Vikhlyantseva N.
17.1.2019. 3:50
(6:2 7:5) 2:0
2011
Zhang S. - Pliskova Kr.
17.1.2019. 4:30
(6:3 7:5) 2:0
2012
Osaka N. - Zidansek T.
17.1.2019. 5:15
(6:2 6:4) 2:0
Tenis - ATP-Australian Open parovi
Dobitni tipovi
-174
Sock J/Withrow - Cabal J/Farah R
17.1.2019. 1:00
(6:7 - 6:3 - 6:4) 2:1
-165
Pella G/Podlipn - Ram R/Salisbury
17.1.2019. 1:00
(0:6 - 4:6) 0:2
-163
Duckwor/Thompso - Skupski/Skupski
17.1.2019. 1:00
(3:6 - 4:6) 0:2
-158
Murray/Soares B - Jebavy/Molteni
17.1.2019. 1:00
(6:4 - 7:6) 2:0
-141
Marach O/Pavić M - Bolelli/Seppi A
17.1.2019. 1:00
(7:5 - 6:7 - 6:0) 2:1
1127
Marach O/Pavić M - Bolelli/Seppi A
17.1.2019. 1:00
(7:5 6:7 6:0) 2:1
1128
Murray/Soares B - Jebavy/Molteni
17.1.2019. 1:00
(6:4 7:6) 2:0
1133
Pella G/Podlipn - Ram R/Salisbury
17.1.2019. 1:00
(0:6 4:6) 0:2
1166
Sock J/Withrow - Cabal J/Farah R
17.1.2019. 1:00
(6:7 6:3 6:4) 2:1
1178
Duckwor/Thompso - Skupski/Skupski
17.1.2019. 1:00
(3:6 4:6) 0:2
-30
Fritz T/Norrie - Basic M/Dzumhur
17.1.2019. 2:30
(7:6 - 7:5) 2:0
1141
Fritz T/Norrie - Basic M/Dzumhur
17.1.2019. 2:30
(7:6 7:5) 2:0
Tenis - WTA-Australian Open parovi
Dobitni tipovi
-190
Kumkhum /Rodina - Bai A/Hives Z
17.1.2019. 1:00
(6:2 - 3:6 - 4:6) 1:2
-132
Sharma/Wallace - Brady J/Riske A
17.1.2019. 1:00
(6:4 - 3:6 - 2:6) 1:2
-120
Guarach/Van Uyt - Sasnovi/Townsen
17.1.2019. 1:00
(6:7 - 2:6) 0:2
-112
Cirstea/Ostapen - Duan Y/Lapko V
17.1.2019. 1:00
(6:2 - 6:7 - 7:6) 2:1
-102
Dabrowski/Xu Y - Strycov/Vondrou
17.1.2019. 1:00
(2:6 - 6:3 - 3:6) 1:2
1342
Sharma/Wallace - Brady J/Riske A
17.1.2019. 1:00
(6:4 3:6 2:6) 1:2
1263
Dabrowski/Xu Y - Strycov/Vondrou
17.1.2019. 1:00
(2:6 6:3 3:6) 1:2
1279
Cirstea/Ostapen - Duan Y/Lapko V
17.1.2019. 1:00
(6:2 6:7 7:6) 2:1
1309
Guarach/Van Uyt - Sasnovi/Townsen
17.1.2019. 1:00
(6:7 2:6) 0:2
1930
Kumkhum /Rodina - Bai A/Hives Z
17.1.2019. 1:00
(6:2 3:6 4:6) 1:2
1299
Peng S/Yang Z - Azarenk/Barty A
17.1.2019. 3:05
(5:7 6:4 5:7) 1:2
1183
Chan H-C/Chan L - Perez E/Rodiono
17.1.2019. 3:10
(6:3 7:5) 2:0
1278
Anisimo/Collins - Atawo R/Srebotn
17.1.2019. 3:10
(1:6 3:6) 0:2
1195
Olaru R/Voskobo - Babos/Mladenovic K
17.1.2019. 3:25
(0:6 3:6) 0:2
1259
Birrell K/Hon P - Dart H/Kontavei
17.1.2019. 3:30
(4:6 6:2 4:6) 1:2
1301
Kuderme/Santama - Bencic /Vekic D
17.1.2019. 3:30
(6:3 6:1) 2:0
1277
Petkovic/Puig M - Hozumi/Rosolska
17.1.2019. 4:45
(5:7 4:6) 0:2
1187
Jakupov/Khromac - Diyas Z/Putints
17.1.2019. 4:45
(3:6 4:6) 0:2
1288
Parment/Sakkari - Jiang X/Wang Q
17.1.2019. 4:45
(3:6 4:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Singapur
Dobitni tipovi
-117
Kerkhove L. - Raina A.
17.1.2019. 3:00
(6:4 - 2:6 - 3:6) 1:2
-115
Kostova E. - Sharipova S.
17.1.2019. 3:00
(3:6 - 6:2 - 4:6) 1:2
-101
Rus A. - Mrdeza T.
17.1.2019. 3:00
(3:6 - 7:5 - 6:2) 2:1
1779
Rus A. - Mrdeza T.
17.1.2019. 3:00
(3:6 7:5 6:2) 2:1
1780
Tjandramulia O. - Haas B.
17.1.2019. 3:00
(4:6 1:6) 0:2
2114
Kostova E. - Sharipova S.
17.1.2019. 3:00
(3:6 6:2 4:6) 1:2
1782
Kerkhove L. - Raina A.
17.1.2019. 3:00
(6:4 2:6 3:6) 1:2
1781
Berberovic N. - Perrin C.
17.1.2019. 5:00
(2:6 3:6) 0:2
1783
Nara K. - Steur J. M. J.
17.1.2019. 5:40
(6:1 6:1) 2:0
Tenis - ITF (m)-Anning
Dobitni tipovi
1760
Bai Y. - Tan L.-W.
17.1.2019. 4:00
(6:7 6:4 7:5) 2:1
1761
Bessire A. - Lee K.-Y.
17.1.2019. 4:00
(1:6 3:6) 0:2
1765
Tajima N. - Zhu M.
17.1.2019. 4:00
(6:2 6:3) 2:0
2000
Castelnuovo L. - Lomakin G.
17.1.2019. 5:45
(6:7 3:6) 0:2
1762
Takeda N. - Huang T.-H.
17.1.2019. 5:50
(1:6 7:6 6:4) 2:1
Tenis - ITF (m)-Antalya
Dobitni tipovi
152
Fawcett T. - Ergeneman G.
17.1.2019. 8:00
(6:3 - 6:4) 2:0
196
Kirkin E. - Fuele M.
17.1.2019. 8:00
(7:6 - 4:6 - 1:0) 1:1
Badminton - Malezija Masters (ž) parovi
Dobitni tipovi
1856
Fukushima/Hirota - Kim S Y/Kong H Y
17.1.2019. 3:10
(21:17 21:19) 2:0
1860
Stoeva G/Stoeva S - Chang Y N/Jung K E
17.1.2019. 3:55
(12:21 6:21) 0:2
1863
Barkah/Sugiarto - Hoo V/Yap C W
17.1.2019. 6:00
(21:9 21:18) 2:0
1873
Supajirakul/Taerattanachai - Polii/Rahayu
17.1.2019. 6:00
(14:21 15:21) 0:2
1877
Ponnappa/Reddy - Istarani N K M/Pradipta R A
17.1.2019. 6:55
(18:21 17:21) 0:2
1864
Haris D D/Putri V - Takahata/Sakuramoto
17.1.2019. 7:35
(11:21 13:21) 0:2
Badminton - Malezija Masters (ž)
Dobitni tipovi
1855
Tai T.Y. - Kjaersfeldt L.
17.1.2019. 3:45
(19:21 21:12 21:10) 2:1
1858
Intanon R. - Birch C.
17.1.2019. 4:30
(21:12 21:10) 2:0
1857
Ohori A. - Okuhara N.
17.1.2019. 4:40
(21:14 11:21 14:21) 1:2
1862
Yip P.Y. - Nehwal S.
17.1.2019. 5:25
(14:21 16:21) 0:2
1875
Kosetskaya E. - Sung J.H.
17.1.2019. 7:35
(17:21 17:21) 0:2
Badminton - Malezija Masters (m)
Dobitni tipovi
1814
Wong W. K. V. - Srikanth K.
17.1.2019. 6:10
(21:23 21:8 18:21) 1:2
1817
Wangcharoen K. - Son W.H.
17.1.2019. 6:45
(21:11 12:21 12:21) 1:2
1852
Svendsen V. - Liew D.
17.1.2019. 8:25
(18:21 7:21) 0:2
Badminton - Malezija Masters (m) parovi
Dobitni tipovi
1821
Gideon/Sukamuljo - Kittinupong/Dechapol
17.1.2019. 6:45
(21:16 3:3) Predano
Ova web stranica koristi vlastite kolačiće (cookies) i kolačiće trećih strana kako bi svojim korisnicima pružila bolje mogućnosti pretraživanja i ponudila im usluge prilagođene njihovim vlastitim potrebama i interesima. Korišćenjem naših usluga izražavate svoj pristanak na korišćenje kolačića.
Što je „kolačić“ (cookie)? Razumijem