Rezultati

Svi sportoviIzaberite kategoriju
Posebna Ponuda - TOP PONUDA
Dobitni tipovi
1847
Argentina - Meksiko
21.11.2018. 1:00
(1:0) 2:0
1802
Cska M. - Soči
21.11.2018. 17:30
(1:0) 2:0
1803
Khimki M. - Budućnost
21.11.2018. 18:00
(45:30) 85:69
Fudbal - Alžir U21
Dobitni tipovi
-49
21/NA Hussein Dey - Mc Oran U21
21.11.2018. 11:00
(0:0) 0:0
-48
21/As Ain Milla - 21/MC Alger
21.11.2018. 11:00
(1:1) 1:1
Fudbal - Gruzija 2
Dobitni tipovi
-133
FK Spartaki Tskhinvali Tbilisi - Gagra
21.11.2018. 11:00
(0:0) 1:1
Fudbal - Indija-Goa liga
Dobitni tipovi
-82
Fc Goa Ii - Velsao Scc
21.11.2018. 11:30
(1:0) 4:0
Fudbal - Paragvaj - Primera Divizija Rezerve
Dobitni tipovi
-186
R/Guarani A. - R/Olimpia A.
21.11.2018. 12:00
(1:1) 3:2
Fudbal - Hong Kong 2
Dobitni tipovi
-185
Kitchee SC - Guangzhou R&F
21.11.2018. 13:00
(1:1) 1:3
Fudbal - S.Arabija 2
Dobitni tipovi
-199
Najran - Al Kawkab
21.11.2018. 13:30
(0:0) 1:1
Fudbal - Urugvaj rezerve
Dobitni tipovi
-208
R/Progreso - R/Atl.Fenix M.
21.11.2018. 14:00
(0:0) 0:0
Fudbal - AFF Suzuki kup
Dobitni tipovi
-163
Singapur - Ist.Timor
21.11.2018. 12:30
(4:1) 6:1
-84
Filipini - Tajland
21.11.2018. 12:30
(0:0) 1:1
711
Filipini - Tajland
21.11.2018. 12:30
(0:0) 1:1
720
Singapur - Ist.Timor
21.11.2018. 12:30
(4:1) 6:1
Fudbal - Alžir 1
Dobitni tipovi
1204
Husein Dej - Mouloudija Ioran
21.11.2018. 16:00
(0:0) 1:0
1208
Ain M'lila - Mouloudija Alžir
21.11.2018. 18:00
(0:1) 1:1
Fudbal - Afrika-Kup nacija (ž)
Dobitni tipovi
1566
Ž/Nigerija - Ž/Zambija
21.11.2018. 16:30
(1:0) 4:0
Fudbal - Bjelorusija 1
Dobitni tipovi
842
Šahter Soligorsk - BATE Borisov
21.11.2018. 16:00
(1:0) 3:0
Fudbal - Crna Gora-Kup
Dobitni tipovi
893
Lovćen - FK Mornar
21.11.2018. 13:00
Otkazano
-
895
FK Zeta - OFK Petrovac
21.11.2018. 13:00
Otkazano
-
896
Ml.Ljeskopolje - Budućnost P.
21.11.2018. 13:00
Otkazano
-
898
OFK Igalo 1929 - Sutjeska
21.11.2018. 13:00
Otkazano
-
Fudbal - Egipat 1
Dobitni tipovi
-204
Nogoom Mostakbal - Misr Lel Makasa
21.11.2018. 13:45
(0:0) 0:2
1146
Nogoom Mostakbal - Misr Lel Makasa
21.11.2018. 13:45
(0:0) 0:2
1144
Talaea El Gaish - Petrojet FC
21.11.2018. 16:15
(0:0) 3:3
1147
Al Masry Club - Haras Hodood
21.11.2018. 16:15
Otkazano
-
2039
Haras Hodood - Al Masry Club
21.11.2018. 16:15
(2:0) 3:0
Fudbal - Gruzija 1
Dobitni tipovi
-131
Chikhura S. - Torpedo Kutaisi
21.11.2018. 11:00
(0:2) 0:2
Fudbal - Grčka 2
Dobitni tipovi
-67
AO Kerkyra - Doxa Dramas FC
21.11.2018. 14:00
(1:0) 3:0
-64
Irodotos - Kalamaria
21.11.2018. 14:00
(0:0) 0:1
-63
AE Karaiskakis - Aiginiakos
21.11.2018. 14:00
(2:0) 4:0
-56
Platanias Chanion - Kissamikos
21.11.2018. 14:00
(0:0) 0:0
-52
Ahtitos Spaton - Panachaiki 2005
21.11.2018. 14:00
(0:1) 1:1
-47
Volos Nps - Ergotelis
21.11.2018. 14:00
(1:0) 1:1
-46
Sparti - Trikala 1963
21.11.2018. 14:00
(0:0) 2:0
1931
Platanias Chanion - Kissamikos
21.11.2018. 14:00
(0:0) 0:0
1932
AO Kerkyra - Doxa Dramas FC
21.11.2018. 14:00
(1:0) 3:0
1933
Volos Nps - Ergotelis
21.11.2018. 14:00
(1:0) 1:1
1934
AE Karaiskakis - Aiginiakos
21.11.2018. 14:00
(2:0) 4:0
1416
Sparti - Trikala 1963
21.11.2018. 14:00
(0:0) 2:0
1935
Ahtitos Spaton - Panachaiki 2005
21.11.2018. 14:00
(0:1) 1:1
1936
Irodotos - Kalamaria
21.11.2018. 14:00
(0:0) 0:1
Fudbal - Indija 1
Dobitni tipovi
726
Pune City - Jamshedpur Fc
21.11.2018. 15:00
(1:1) 2:1
Fudbal - Italija-PRO 1A
Dobitni tipovi
1560
Arzachena - Novara
21.11.2018. 14:30
(0:0) 0:2
1562
Virtus Entella - Olbia
21.11.2018. 14:30
(1:0) 3:2
Fudbal - Japan-Emperor kup
Dobitni tipovi
-45
Kashima - Ventforet Kofu
21.11.2018. 11:00
(0:0) 1:0
666
Kashima - Ventforet Kofu
21.11.2018. 11:00
(0:0) 1:0
Fudbal - Paragvaj-Kup
Dobitni tipovi
-40
Guarani As. - Resistencia Fc
21.11.2018. 0:15
(1:1) 1:1 1:1 6:5
1883
Club Guarani - Resistencia Fc
21.11.2018. 0:15
(1:1) 1:1
Fudbal - Prijateljske-Reprezentacije
Dobitni tipovi
-36
Argentina - Meksiko
21.11.2018. 1:00
(1:0) 2:0
587
Argentina - Meksiko
21.11.2018. 1:00
(1:0) 2:0
-68
Čile - Honduras
21.11.2018. 1:15
(2:1) 4:1
1769
Čile - Honduras
21.11.2018. 1:15
(2:1) 4:1
-70
Peru - Kostarika
21.11.2018. 1:30
(1:1) 2:3
1767
Peru - Kostarika
21.11.2018. 1:30
(1:1) 2:3
-13
Panama - Ekvador
21.11.2018. 2:00
(0:0) 1:2
1759
Panama - Ekvador
21.11.2018. 2:00
(0:0) 1:2
605
El Salvador - Haiti
21.11.2018. 2:00
(1:0) 1:0
Fudbal - Prijateljske-Klubovi
Dobitni tipovi
695
Norrby IF - Hacken
21.11.2018. 17:00
(2:0) 3:2
Fudbal - Prijateljske U20
Dobitni tipovi
-14
20/Brazil - 20/Kolumbija
21.11.2018. 0:00
(1:1) 2:2
1411
20/Brazil - 20/Kolumbija
21.11.2018. 0:00
(1:1) 2:2
Fudbal - Srbija-Kup
Dobitni tipovi
1201
C. Zvezda - Bačka Topola
21.11.2018. 15:00
(1:0) 4:1
Fudbal - Srbija 2
Dobitni tipovi
-183
Žarkovo - Metalac GM
21.11.2018. 13:00
(1:1) 1:2
-182
Fk Becej 1918 - Fk Zlatibor
21.11.2018. 13:00
(0:0) 0:2
-181
Teleoptik Zemun - Bud.Dobanovci
21.11.2018. 13:00
(2:0) 2:0
-180
Sloboda Užice - Bežanija
21.11.2018. 13:00
(-:-) -:-
-179
Borac Č. - Novi Pazar
21.11.2018. 13:00
(1:0) 1:0
-38
Inđija - Radnički 1923
21.11.2018. 13:00
(2:0) 3:1
Fudbal - SP-U17 (ž)
Dobitni tipovi
1466
17Ž/Kolumbija - 17Ž/J.Koreja
21.11.2018. 18:00
(0:1) 1:1
1467
17Ž/Španija - 17Ž/Kanada
21.11.2018. 18:00
(3:0) 5:0
Fudbal - Španija 1 (ž)
Dobitni tipovi
1959
Ž/Espanyol - Ž/Madrid Ccf
21.11.2018. 16:00
1:0
1960
Ž/Malaga - Ž/Sevilla
21.11.2018. 16:00
3:1
Fudbal - Španija-Federation kup
Dobitni tipovi
1618
Ub Conquense - Yeclano Deportivo
21.11.2018. 15:30
(0:0) 2:1
1619
Cd Lealtad - Bergantinos Cf
21.11.2018. 15:45
(1:0) 1:1
1630
Cp Cacereno - Talavera
21.11.2018. 16:00
(0:2) 0:2
1631
Fc Cartagena Ii - Ud Socuellamos Cf
21.11.2018. 16:00
(1:2) 2:3
Fudbal - Tunis 1
Dobitni tipovi
-209
Esperance Tunis - Monastir
21.11.2018. 14:00
(0:0) 1:0
1570
Esperance Tunis - Monastir
21.11.2018. 14:00
(0:0) 1:0
Hokej - AHL
Dobitni tipovi
-23
Charlotte Checkers - Belleville
21.11.2018. 1:00
(1:1 - 0:2 - 0:2) 1:5
1634
Charlotte Checkers - Belleville
21.11.2018. 1:00
(1:1 0:2 0:2) 1:5
1312
San Antonio Rampage - Rockford Icehogs
21.11.2018. 2:00
(1:2 1:0 0:0) 2:2 2:2 3:2
1313
Tucson - Stockton Heat
21.11.2018. 3:05
(1:3 0:4 1:1) 2:8
1314
Bakersfield - Colorado Eagles
21.11.2018. 3:30
(0:2 3:2 0:0) 3:4
Hokej - NHL
Dobitni tipovi
-82
San Jose - Edmonton
21.11.2018. 4:30
(2:1 1:1 0:1)3:3 3:4
1741
San Jose - Edmonton
21.11.2018. 4:30
(2:1 1:1 0:1) 3:3 3:4
Hokej - Rusija-KHL
Dobitni tipovi
-51
Habarovsk - Spartak M.
21.11.2018. 10:00
(-:-) -:-
2037
Habarovsk - Spartak M.
21.11.2018. 10:00
(0:0 0:0 0:0) 0:0 0:0 1:0
-162
R.S. Kunlun - Dinamo Minsk
21.11.2018. 12:30
(2:0 - 1:0 - 1:1) 4:1
2047
R.S. Kunlun - Dinamo Minsk
21.11.2018. 12:30
(2:0 1:0 1:1) 4:1
2035
Cska M. - Soči
21.11.2018. 17:30
(1:0 0:0 1:0) 2:0
2046
Jokerit - Omsk
21.11.2018. 17:30
(1:0 4:1 2:3) 7:4
Hokej - Rusija-MHL
Dobitni tipovi
-18
L.Toljati - Mamonti Yugry Hanti Mansijsk
21.11.2018. 11:00
(1:3 - 1:4 - 1:3) 3:10
1301
L.Toljati - Mamonti Yugry Hanti Mansijsk
21.11.2018. 11:00
(1:3 1:4 1:3) 3:10
-17
Almaz Čerep. - Vitjazi Čehov
21.11.2018. 12:00
(2:0 - 3:0 - 2:0) 7:0
1300
Almaz Čerep. - Vitjazi Čehov
21.11.2018. 12:00
(2:0 3:0 2:0) 7:0
1310
Omski Jas. - Tolpar UFATolpar Ufa
21.11.2018. 12:00
(1:1 0:2 0:2) 1:5
1321
R.S. Kunlun Jun. - MHK Spartak M.
21.11.2018. 12:00
(1:2 0:2 0:2) 1:6
-37
Belye Medvedi - Avto Jekat.(Mhl)
21.11.2018. 14:00
(1:0 - 0:2 - 0:1) 1:3
-34
SB Astana - S.Orenburg
21.11.2018. 14:00
(1:0 - 0:0 - 2:1) 3:1
1303
Belye Medvedi - Avto Jekat.(Mhl)
21.11.2018. 14:00
(1:0 0:2 0:1) 1:3
1327
SB Astana - S.Orenburg
21.11.2018. 14:00
(1:0 0:0 2:1) 3:1
1273
Irbis Kazan - Tjumenskij Legion
21.11.2018. 15:00
(0:1 0:0 0:0) 0:1
1299
S. Almetievsk - Kuznet. Med.
21.11.2018. 15:00
(3:0 3:1 2:1) 8:2
1336
Kr.Armiya - Mitiščin.Atlanti
21.11.2018. 15:00
(3:0 1:1 0:0) 4:1
1265
R.Nižnjekamsk - Sibir.Snajperi
21.11.2018. 16:00
(0:1 1:1 0:1) 1:3
1272
Lok.Jaroslavl - K.Stupino
21.11.2018. 16:00
(1:0 1:1 1:0) 3:1
1298
MHK Dynamo M. - Čajka NN
21.11.2018. 17:00
(2:0 0:0 1:0) 3:0
1302
Ska-Varyagi - Din. St.Petersburg (MHL)
21.11.2018. 17:00
(0:1 1:1 1:0) 2:2 2:3
1282
Riga - SKA-1946 St.P.
21.11.2018. 17:30
(0:1 1:1 1:2) 2:4
Hokej - Rusija-VHL
Dobitni tipovi
-200
Torpedo Ust-Kamen. - Ceng Tou
21.11.2018. 13:30
(1:0 - 1:2 - 0:2) 2:4
1635
Torpedo Ust-Kamen. - Ceng Tou
21.11.2018. 13:30
(1:0 1:2 0:2) 2:4
-41
Saryarka - Heilongjiang
21.11.2018. 14:00
(3:0 - 1:1 - 1:0) 5:1
1636
Saryarka - Heilongjiang
21.11.2018. 14:00
(3:0 1:1 1:0) 5:1
1637
Molot Perm - Gornyak Uch.
21.11.2018. 15:00
(1:1 1:1 0:2) 2:4
1638
Ižstal Iževsk - Južni Ural Orsk
21.11.2018. 16:00
(0:0 1:1 1:1) 2:2 2:2 2:3
1639
Bars Kazan (Vhl) - Sarov
21.11.2018. 16:30
(0:2 1:2 0:2) 1:6
1640
Dizel Penza - Tambov
21.11.2018. 17:00
(3:1 1:0 1:2) 5:3
Hokej - Bjelorusija 1
Dobitni tipovi
1546
20/Bjelorusija - Lida
21.11.2018. 17:00
(1:1 0:0 1:1) 2:2 2:2 3:2
Hokej - Finska 1
Dobitni tipovi
1284
SaiPa Lappeenranta - Jukurit Mikkeli
21.11.2018. 17:30
(1:1 1:0 1:1) 3:2
1285
Ilves Tampere - Hämeenlinna
21.11.2018. 17:30
(0:1 0:2 0:1) 0:4
Hokej - Češka 2
Dobitni tipovi
1216
Benatky - Vsetin
21.11.2018. 17:30
(1:0 0:1 0:3) 1:4
1233
Jihlava - Poruba
21.11.2018. 17:30
(2:0 1:0 1:1) 4:1
Košarka - NBA
Dobitni tipovi
-32
Washington - L.A. Clippers
21.11.2018. 1:00
(21:40 - 33:33 - 32:22 - 39:23) 125:118
-31
Orlando - Toronto
21.11.2018. 1:00
(17:29 - 20:18 - 38:26 - 16:20) 91:93
1106
Orlando - Toronto
21.11.2018. 1:00
(17:29 20:18 38:26 16:20) 91:93
1107
Washington - L.A. Clippers
21.11.2018. 1:00
(21:40 33:33 32:22 39:23) 125:118
-60
New York - Portland
21.11.2018. 1:30
(35:33 - 25:25 - 25:31 - 29:29) 114:118
-58
Miami - Brooklyn
21.11.2018. 1:30
(13:20 - 29:19 - 35:35 - 15:30) 92:104
1108
Miami - Brooklyn
21.11.2018. 1:30
(13:20 29:19 35:35 15:30) 92:104
1109
New York - Portland
21.11.2018. 1:30
(35:33 25:25 25:31 29:29) 114:118
Košarka - NBA-DUEL IGRAČA-POENI
Dobitni tipovi
1873
Beal B. (Was) - McCollum C.J. (Por)
21.11.2018. 1:00
27:31
1874
Leonard K. (Tor) - Hardaway Jr.T. (Nyk)
21.11.2018. 1:00
18:32
1875
Ibaka S. (Tor) - Nurkić J. (Por)
21.11.2018. 1:00
14:13
1877
Harris T. (Lac) - Richardson J. (Mia)
21.11.2018. 1:00
29:16
Košarka - Rusija U21
Dobitni tipovi
-12
ml/Parma Perm - ml/TSOP-Spartak
21.11.2018. 8:00
(14:17 - 9:17 - 19:25 - 26:16) 68:75
Košarka - Filipini
Dobitni tipovi
-16
De La Salle Ga - Feu Tamaraws
21.11.2018. 8:30
(21:22 - 17:14 - 13:18 - 19:17) 70:71
Košarka - ABL liga
Dobitni tipovi
-15
Mono Vampire BC - Singapore Slingers
21.11.2018. 9:30
(12:22 - 19:20 - 26:23 - 24:26) 81:91
Košarka - FIBA Africa Clubs Champions Cup, Women
Dobitni tipovi
-115
Mb2all - Lakers
21.11.2018. 10:15
(11:13 - 15:8 - 13:11 - 19:16) 58:48
Košarka - J. Koreja 1
Dobitni tipovi
-21
Goyang Orions - Mobis Phoebus
21.11.2018. 11:30
(16:16 - 23:27 - 24:28 - 19:22) 82:93
-20
Dongbu Promy - Sk Knights
21.11.2018. 11:30
(14:32 14:15 28:9 13:13)69:69 77:76
1237
Goyang Orions - Mobis Phoebus
21.11.2018. 11:30
(16:16 23:27 24:28 19:22) 82:93
1238
Dongbu Promy - Sk Knights
21.11.2018. 11:30
(14:32 14:15 28:9 13:13) 69:69 77:76
Košarka - Filipini MPBL
Dobitni tipovi
-28
Imus Bandera - Navotas Clutch
21.11.2018. 12:00
(18:23 - 9:27 - 21:15 - 31:13) 79:78
-211
San Juan Knights - Manila Stars
21.11.2018. 14:00
(17:18 24:12 21:21 8:19)70:70 84:80
Košarka - Kina - CBA (Ž)
Dobitni tipovi
-168
Ž/Beijing G. - Ž/Guangdong
21.11.2018. 12:30
(21:21 - 21:20 - 21:21 - 22:27) 85:89
-167
Ž/Liaoning - Ž/Wuhan
21.11.2018. 12:30
(25:16 - 17:12 - 21:14 - 24:13) 87:55
-166
Ž/Zhejiang C.B. - Ž/Shanghai
21.11.2018. 12:30
(17:25 - 14:24 - 11:29 - 19:24) 61:102
-165
Ž/Sichuan - Ž/Fujian
21.11.2018. 12:30
(17:18 - 12:16 - 26:5 - 24:19) 79:58
-164
Ž/Shanxi Xing Rui - Ž/Bayi Kylins
21.11.2018. 12:30
(17:19 - 13:21 - 18:13 - 14:26) 62:79
Košarka - Kina 1
Dobitni tipovi
-173
Qingdao - Beijing
21.11.2018. 12:35
(13:14 - 19:34 - 18:30 - 42:29) 92:107
-172
Guangzhou Longlions - Jilin
21.11.2018. 12:35
(30:15 - 31:31 - 30:32 - 38:31) 129:109
-171
Shandong - Bayi
21.11.2018. 12:35
(26:11 - 25:29 - 26:23 - 20:23) 97:86
1385
Guangzhou Longlions - Jilin
21.11.2018. 12:35
(30:15 31:31 30:32 38:31) 129:109
1388
Shandong - Bayi
21.11.2018. 12:35
(26:11 25:29 26:23 20:23) 97:86
1415
Qingdao - Beijing
21.11.2018. 12:35
(13:14 19:34 18:30 42:29) 92:107
Košarka - EP (ž)-kvalifikacije
Dobitni tipovi
1723
Ž/Rusija - Ž/Mađarska
21.11.2018. 15:00
(16:8 13:11 13:20 14:14) 56:53
1719
Ž/Turska - Ž/Bjelorusija
21.11.2018. 16:00
(17:17 18:15 10:14 11:14) 56:60
1377
Ž/Grčka - Ž/Izrael
21.11.2018. 16:00
(14:10 28:13 22:21 19:13) 83:57
1720
Ž/Litvanija - Ž/Albanija
21.11.2018. 17:30
(35:18 43:11 37:11 31:18) 146:58
1716
Ž/Slovačka - Ž/Crna Gora
21.11.2018. 18:00
(15:17 20:17 11:27 22:21) 68:82
Košarka - Europa Kup (m)
Dobitni tipovi
112
Pardubice - Ironi N.Ziona
21.11.2018. 17:00
(22:25 - 14:23 - 22:32 - 26:24) 84:104
1205
A.Saratov - Den Bosch
21.11.2018. 17:00
(27:15 19:24 13:22 30:18) 89:79
1222
Pardubice - Ironi N.Ziona
21.11.2018. 17:00
(22:25 14:23 22:32 26:24) 84:104
240
Aek Larnaca - Tsmoki-Minsk
21.11.2018. 18:00
(-:-) -:-
1211
Steaua - Čerkaski Mavpi
21.11.2018. 18:00
(28:14 15:26 19:13 25:17) 87:70
1218
Dnipro - Kataja J.
21.11.2018. 18:00
(18:14 15:18 20:16 28:17) 81:65
1220
Aris - Levski Sofija
21.11.2018. 18:00
(24:26 22:17 13:11 22:22) 81:76
Košarka - Liga šampiona (m)
Dobitni tipovi
1987
Nizhny N. - Ludwigsburg
21.11.2018. 17:00
(19:25 20:14 16:19 19:18) 74:76
1988
Lietkabelis - Fuenlabrada
21.11.2018. 18:00
(17:9 24:20 17:24 20:14) 78:67
1989
Bešiktaš - Petrol Olimpija
21.11.2018. 18:00
(27:24 30:15 18:29 19:16) 94:84
1991
Anwil W. - Le Mans
21.11.2018. 18:00
(16:14 20:15 23:24 17:11) 76:64
137
Asp Promitheas - Bologna
21.11.2018. 18:30
(20:27 - 19:20 - 24:23 - 16:10) 79:80
Košarka - Finska 1
Dobitni tipovi
1192
Bc Nokia - Kauhajoen K.
21.11.2018. 17:30
(22:20 13:20 21:30 13:24) 69:94
1194
Kouvot Kouvola - Salon Vilpas Vikings
21.11.2018. 17:30
(12:20 27:19 21:27 21:24) 81:90
1195
Kaarinan Ura Basket - Pyrinto T.
21.11.2018. 17:30
(24:22 17:11 20:20 22:22) 83:75
1200
Uu-Korihait Uusikaupunki - Helsinki Seagulls If
21.11.2018. 17:30
(22:20 12:17 11:24 21:19) 66:80
Košarka - Češka 1
Dobitni tipovi
1193
Kralovsti Sokoli - Brno
21.11.2018. 18:00
(25:10 21:26 14:18 24:25) 84:79
1196
Usti N.Labem - Dečin
21.11.2018. 18:00
(21:15 20:23 21:8 14:20) 76:66
1197
Svitavy - Bk Olomoucko Prostejov
21.11.2018. 18:00
(21:14 15:22 26:15 23:25) 85:76
Košarka - Evrokup (m)
Dobitni tipovi
128
Zenit - Trentino
21.11.2018. 18:00
(26:16 26:14 19:24 18:35)89:89 99:102
Košarka - Slovačka 1
Dobitni tipovi
1374
Pp Tv Raj Zilina - Spis.N Ves
21.11.2018. 18:00
(31:25 17:20 28:16 23:30) 99:91
1375
Lučenec - Levice
21.11.2018. 18:00
(32:20 11:25 18:23 14:25) 75:93
1376
Handlova - Inter B.
21.11.2018. 18:00
(19:24 12:23 14:16 15:22) 60:85
1379
Komarno - Iskra Svit
21.11.2018. 18:00
(23:15 16:18 13:20 24:30) 76:83
Košarka - Euroliga
Dobitni tipovi
2102
Khimki M. - Budućnost
21.11.2018. 18:00
(18:17 27:13 20:24 20:15) 85:69
Košarka - Estonija-Latvija
Dobitni tipovi
2004
TTU Tallinn - Valmiera
21.11.2018. 18:00
(22:21 26:20 23:19 28:13) 99:73
2005
Jurmala F. - Jekabpils
21.11.2018. 18:00
(17:6 21:16 25:20 16:19) 79:61
Rukomet - Rumunija 1 (m)
Dobitni tipovi
2023
Focsani - Dobrogea Sud
21.11.2018. 16:30
(14:11) 25:27
2026
Fagaras - Steaua
21.11.2018. 17:00
(11:13) 22:28
2024
Stinta Bakau - Poli.Timișoara
21.11.2018. 18:00
(14:16) 23:26
Rukomet - Njemačka 1 (m)
Dobitni tipovi
1547
SC DHfK Leipzig - Hannover B.
21.11.2018. 17:00
(13:15) 31:26
Rukomet - Norveška 1 (m)
Dobitni tipovi
2027
Naerboe Il - Drammen HK
21.11.2018. 17:30
(17:18) 29:35
2028
Halden Topphandball - Bodo
21.11.2018. 17:30
(15:21) 29:36
Rukomet - Slovačka 1 (m)
Dobitni tipovi
2031
Duslo Šala - Tatran Prešov
21.11.2018. 17:30
(12:13) 26:30
2036
P.Bystrica - Hlohovec
21.11.2018. 18:00
(19:15) 36:27
Rukomet - Slovenija 1 (m)
Dobitni tipovi
1372
Celje - Dobova
21.11.2018. 18:00
(19:14) 41:25
Rukomet - Češka 1 (m)
Dobitni tipovi
2019
Banik Karvina - Lovosice
21.11.2018. 18:00
(14:13) 33:32
2018
Brno - Jičin
21.11.2018. 18:15
(12:11) 28:26
Rukomet - Danska 1 (m)
Dobitni tipovi
1437
Skanderborg Handball - Tvis Holstebro
21.11.2018. 18:30
(11:13) 24:29
Tenis - ITF (m)-Columbus parovi
Dobitni tipovi
1168
Seelig/Seibert - Cash R/Mercer J
21.11.2018. 0:00
(6:2 6:7 10:2) 2:1
Tenis - ITF (m)-Santiago parovi
Dobitni tipovi
-26
Lama G/Naser J - Justo G/Pena Lo
21.11.2018. 0:00
(6:1 - 3:6 - 0:1) 1:2
1945
Lama G/Naser J - Justo G/Pena Lo
21.11.2018. 0:05
(6:1 3:6 6:10) 1:2
Tenis - ITF (m)-Antalya
Dobitni tipovi
-36
Milushev P. - Pointon S.
21.11.2018. 8:00
(6:0 - 6:3) 2:0
-33
Katić D. - Jeong Y.
21.11.2018. 8:00
(6:2 - 6:1) 2:0
-32
Lomakin G. - Liu S-F
21.11.2018. 8:00
(6:7 - 7:6 - 2:6) 1:2
-14
Donev G. - Galoppini D.
21.11.2018. 8:00
(4:6 - 6:3 - 6:4) 2:1
1610
Donev G. - Galoppini D.
21.11.2018. 8:00
(4:6 6:3 6:4) 2:1
1904
Katić D. - Jeong Y.
21.11.2018. 8:00
(6:2 6:1) 2:0
1159
Braun S. - Dhoe B.
21.11.2018. 8:00
(4:6 1:6) 0:2
1165
Milushev P. - Pointon S.
21.11.2018. 8:00
(6:0 6:3) 2:0
1905
Lomakin G. - Liu S-F
21.11.2018. 8:00
(6:7 7:6 2:6) 1:2
-40
Braun S. - Dhoe B.
21.11.2018. 8:15
(4:6 - 1:6) 0:2
-94
Marrero Curbelo I. - Fetisleam E.
21.11.2018. 9:25
(0:6 - 0:6) 0:2
1163
Marrero Curbelo I. - Fetisleam E.
21.11.2018. 9:35
(0:6 0:6) 0:2
-102
Roca Batalla O. - Dancu V. A.
21.11.2018. 9:45
(6:3 - 6:2) 2:0
1612
Roca Batalla O. - Dancu V. A.
21.11.2018. 9:45
(6:3 6:2) 2:0
1898
Gennaro D. - Korobeynikov G.
21.11.2018. 10:50
(6:2 6:2) 2:0
1614
Juarez F. - Nedelko I.
21.11.2018. 11:00
(6:3 6:4) 2:0
-140
Bilgin B. - Niculescu V. A.
21.11.2018. 11:20
(3:6 - 7:5 - 5:7) 1:2
1611
Bilgin B. - Niculescu V. A.
21.11.2018. 11:25
(3:6 7:5 5:7) 1:2
Tenis - ITF (ž)-Stellenbosch
Dobitni tipovi
-31
Hurst E. - Hering K.
21.11.2018. 8:00
(1:6 - 4:6) 0:2
-26
Bereznyak S. - Burger M.
21.11.2018. 8:00
(6:1 - 6:0) 2:0
-19
Tahan M. - Le Roux M.
21.11.2018. 8:00
(3:6 - 7:6 - 6:2) 2:1
1840
Tahan M. - Le Roux M.
21.11.2018. 8:00
(3:6 7:6 6:2) 2:1
1486
Bereznyak S. - Burger M.
21.11.2018. 8:00
(6:1 6:0) 2:0
1487
Hurst E. - Hering K.
21.11.2018. 8:00
(1:6 4:6) 0:2
1488
Kent S. - Kleinhans D.
21.11.2018. 8:00
(6:0 2:6 1:6) 1:2
1897
Mujan G. - Wira K.
21.11.2018. 8:00
(6:2 6:0) 2:0
-27
Mujan G. - Wira K.
21.11.2018. 8:10
(6:2 - 6:0) 2:0
-23
Kent S. - Kleinhans D.
21.11.2018. 8:10
(6:0 - 2:6 - 1:6) 1:2
-93
Moser L.M. - Williford K.
21.11.2018. 9:10
(6:2 - 6:3) 2:0
1896
Moser L.M. - Williford K.
21.11.2018. 9:20
(6:2 6:3) 2:0
1497
Arends K. - Keren Y.
21.11.2018. 9:30
(3:6 0:6) 0:2
-100
Arends K. - Keren Y.
21.11.2018. 9:35
(3:6 - 0:6) 0:2
-101
Basson M. - Lindh Gallagher E.
21.11.2018. 10:25
(6:3 - 7:5) 2:0
1489
Basson M. - Lindh Gallagher E.
21.11.2018. 10:30
(6:3 7:5) 2:0
Tenis - Challenge-Pune
Dobitni tipovi
-60
Mukund S.K. - Clarke J.
21.11.2018. 8:30
(5:7 - 6:4 - 4:1) 1:1
-58
Masur D. - Ymer E.
21.11.2018. 8:30
(3:6 - 6:7) 0:2
1061
Masur D. - Ymer E.
21.11.2018. 8:30
(3:6 6:7) 0:2
1948
Mukund S.K. - Clarke J.
21.11.2018. 8:30
(5:7 6:4 4:1) Predano
2001
Patael B. - Nedovyesov A.
21.11.2018. 8:30
(5:7 4:6) 0:2
2002
Purcell M. - Fanselow S.
21.11.2018. 10:05
(2:6 1:6) 0:2
-99
Albot R. - Banes M.
21.11.2018. 10:10
(6:3 - 6:1) 2:0
1946
Albot R. - Banes M.
21.11.2018. 10:10
(6:3 6:1) 2:0
-103
Schnur B. - Kadhe A.
21.11.2018. 10:50
(7:5 - 6:2) 2:0
2015
Schnur B. - Kadhe A.
21.11.2018. 10:50
(7:5 6:2) 2:0
-137
Kuhn N. - Silva F. F.
21.11.2018. 11:30
(5:7 - 5:7) 0:2
2003
Kuhn N. - Silva F. F.
21.11.2018. 11:30
(5:7 5:7) 0:2
-138
Gunneswaran P. - Gerch L.
21.11.2018. 12:15
(6:1 - 6:3) 2:0
2014
Gunneswaran P. - Gerch L.
21.11.2018. 12:20
(6:1 6:3) 2:0
Tenis - ITF (m)-Sharm El Sheikh
Dobitni tipovi
-13
Zuk K. - Den Heijer G.
21.11.2018. 9:00
(6:7 - 6:3 - 7:5) 2:1
-10
Dawani A. - Ayap S.
21.11.2018. 9:00
(-:-) -:-
1072
De Jong J. - Taweel I. H.
21.11.2018. 9:00
(6:0 6:2) 2:0
1073
Perez Sanz D. - Khotkov O.
21.11.2018. 9:00
(6:1 6:3) 2:0
1754
Zuk K. - Den Heijer G.
21.11.2018. 9:00
(6:7 6:3 7:5) 2:1
1756
Dawani A. - Ayap S.
21.11.2018. 9:00
(4:6 3:6) 0:2
-121
Ouakaa A. - Kawakami R.
21.11.2018. 10:20
(6:4 - 1:6 - 4:6) 1:2
-120
Vidal A.J.F. - Moundir A.
21.11.2018. 10:25
(6:4 - 5:7 - 2:6) 1:2
1074
Ouakaa A. - Kawakami R.
21.11.2018. 10:30
(6:4 1:6 4:6) 1:2
1758
Vidal A.J.F. - Moundir A.
21.11.2018. 10:35
(6:4 5:7 2:6) 1:2
-79
Andrzejczuk A. - Michalski D.
21.11.2018. 10:45
(-:-) -:-
1752
Andrzejczuk A. - Michalski D.
21.11.2018. 10:50
(7:5 5:7 2:6) 1:2
-83
De Rossi M. - Samaha G.
21.11.2018. 11:50
(7:6 - 6:4) 2:0
1751
De Rossi M. - Samaha G.
21.11.2018. 11:50
(7:6 6:4) 2:0
156
Borroni A. - Weis A.
21.11.2018. 12:45
(-:-) -:-
1750
Borroni A. - Weis A.
21.11.2018. 12:45
(2:6 4:6) 0:2
1760
Mikula M. - Dougaz A.
21.11.2018. 12:50
(3:6 3:6) 0:2
1753
Borisiouk M. - Trocker M.
21.11.2018. 13:35
(6:4 6:4) 2:0
1757
Saraiva B. - Chaudhry S.
21.11.2018. 13:55
(6:0 6:4) 2:0
-44
Saraiva B. - Chaudhry S.
21.11.2018. 14:00
(6:0 - 6:4) 2:0
1755
Kahlke J. - Vehovec J.
21.11.2018. 14:20
(6:0 6:0) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Sharm El Sheikh
Dobitni tipovi
1772
Pitak A. - Kuzmova K.
21.11.2018. 9:00
(6:1 7:6) 2:0
1777
Shuto M. - Ganz F.
21.11.2018. 9:00
(1:6 1:6) 0:2
1345
Simic J. - Riley A.
21.11.2018. 9:00
(6:4 6:0) 2:0
-66
Shuto M. - Ganz F.
21.11.2018. 9:10
(1:6 - 1:6) 0:2
-25
Pitak A. - Kuzmova K.
21.11.2018. 9:10
(6:1 - 7:6) 2:0
1778
Zawadzka J. - Breckova N.
21.11.2018. 9:10
(4:6 4:6) 0:2
-123
Siedliska N. - Kuczer D.
21.11.2018. 10:15
(7:6 - 3:6 - 1:6) 1:2
1773
Siedliska N. - Kuczer D.
21.11.2018. 10:25
(7:6 3:6 1:6) 1:2
-122
Pitak K. - Falkowska W.
21.11.2018. 10:35
(6:7 - 6:1 - 1:6) 1:2
1344
Kolar N. - Wang Z.
21.11.2018. 10:35
(6:0 6:2) 2:0
1780
Pitak K. - Falkowska W.
21.11.2018. 10:40
(6:7 6:1 1:6) 1:2
1774
Lodikova D. - Ugrelidze N.
21.11.2018. 11:50
(6:1 6:3) 2:0
-198
Zawadzka J. - Breckova N.
21.11.2018. 12:25
(4:6 - 4:6) 0:2
1775
Trocker V. - Pribylova Ann.
21.11.2018. 13:25
(2:6 1:6) 0:2
-191
Marrow A. - Lazareva M.
21.11.2018. 13:35
(1:6 - 1:6) 0:2
-30
Oczachowska J. - Matusova B.
21.11.2018. 13:35
(3:6 - 1:6) 0:2
1771
Oczachowska J. - Matusova B.
21.11.2018. 13:35
(3:6 1:6) 0:2
1343
Marrow A. - Lazareva M.
21.11.2018. 13:40
(1:6 1:6) 0:2
1094
Koklina E. - Pribylova A.
21.11.2018. 14:00
(2:6 1:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Monastir
Dobitni tipovi
-90
Ekani I. - Girard E.
21.11.2018. 9:00
(6:1 - 6:1) 2:0
1966
Malmqvist L. - Hosoki Y.
21.11.2018. 9:00
(6:4 6:2) 2:0
1967
Titova M. - Kalva B.
21.11.2018. 9:00
(3:6 3:6) 0:2
1953
Ekani I. - Girard E.
21.11.2018. 9:00
(6:1 6:1) 2:0
-91
Malmqvist L. - Hosoki Y.
21.11.2018. 9:10
(6:4 - 6:2) 2:0
-89
Titova M. - Kalva B.
21.11.2018. 9:10
(3:6 - 3:6) 0:2
-126
Crescenzi G. - Stojanovic J.
21.11.2018. 10:40
(3:6 - 5:7) 0:2
1951
Crescenzi G. - Stojanovic J.
21.11.2018. 10:40
(3:6 5:7) 0:2
-125
Benaissa A. - Delai M.
21.11.2018. 10:55
(4:6 - 1:6) 0:2
1952
Benaissa A. - Delai M.
21.11.2018. 11:00
(4:6 1:6) 0:2
1969
Scholl C. - Velcea A.
21.11.2018. 11:40
(6:2 6:0) 2:0
-141
Curovic T. - Stoilkovska M.
21.11.2018. 13:25
(6:1 - 6:0) 2:0
1968
Curovic T. - Stoilkovska M.
21.11.2018. 13:25
(6:1 6:0) 2:0
Tenis - ITF (m)-Monastir
Dobitni tipovi
-70
Roglan A. - Haliak M.
21.11.2018. 9:00
(6:4 - 7:5) 2:0
1139
Gerritsen S. - Deckers A.
21.11.2018. 9:00
(6:4 6:7 7:5) 2:1
1142
Roglan A. - Haliak M.
21.11.2018. 9:00
(6:4 7:5) 2:0
1943
Tessa L. - Gakhov I.
21.11.2018. 9:00
(2:6 4:6) 0:2
-88
Tessa L. - Gakhov I.
21.11.2018. 9:10
(2:6 - 4:6) 0:2
1158
Staeheli L. - Beaupain S.
21.11.2018. 10:00
(2:6 6:2 6:2) 2:1
-62
Staeheli L. - Beaupain S.
21.11.2018. 10:20
(2:6 - 6:2 - 6:2) 2:1
-124
Egea F. E. - Smith E.
21.11.2018. 10:40
(4:6 - 7:5 - 7:5) 2:1
1156
Egea F. E. - Smith E.
21.11.2018. 10:40
(4:6 7:5 7:5) 2:1
1157
Mugelli P. - Echargui M.
21.11.2018. 10:40
(0:6 1:6) 0:2
1942
Joncour R. - Liutarevich I.
21.11.2018. 12:50
(6:1 6:3) 2:0
-155
Joncour R. - Liutarevich I.
21.11.2018. 12:55
(6:1 - 6:3) 2:0
1152
Danilov S. - Hampel L.
21.11.2018. 13:10
(2:6 6:3 6:0) 2:1
Tenis - ITF (m)-Stellenbosch
Dobitni tipovi
-132
Butler S. - Gamble L. J.
21.11.2018. 9:00
(6:2 - 6:4) 2:0
1816
Lu T. - Du Toit L.-P.
21.11.2018. 9:00
(3:6 2:6) 0:2
1474
Robert Q. - Sabanin Y.
21.11.2018. 10:00
(6:1 6:1) 2:0
1490
Luck J. - Smola M.
21.11.2018. 10:00
(7:6 6:7 3:6) 1:2
-116
Lock B. - Farren C.
21.11.2018. 10:40
(5:7 - 4:6) 0:2
-92
Lu T. - Du Toit L.-P.
21.11.2018. 10:50
(3:6 - 2:6) 0:2
1814
Lock B. - Farren C.
21.11.2018. 10:50
(5:7 4:6) 0:2
-142
Green C. - Press F.
21.11.2018. 12:10
(5:7 - 7:5 - 6:7) 1:2
1815
Green C. - Press F.
21.11.2018. 12:20
(5:7 7:5 6:7) 1:2
-117
Scholtz N. - Thirouin J.
21.11.2018. 12:30
(1:6 - 7:6 - 1:6) 1:2
1818
Scholtz N. - Thirouin J.
21.11.2018. 12:30
(1:6 7:6 1:6) 1:2
-105
Luck J. - Smola M.
21.11.2018. 12:45
(7:6 - 6:7 - 3:6) 1:2
-148
Lock C. J. - Langmo C.
21.11.2018. 12:55
(5:7 - 5:7) 0:2
1813
Lock C. J. - Langmo C.
21.11.2018. 13:00
(5:7 5:7) 0:2
1812
Cronje L. - Prechtel S.
21.11.2018. 15:20
(4:6 3:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Antalya
Dobitni tipovi
-87
Mihaylova G. - Ciuca A. B.
21.11.2018. 9:00
(5:7 - 7:6 - 6:0) 2:1
-86
Husaric A. - Karunaratne A.
21.11.2018. 9:00
(6:1 - 6:4) 2:0
-57
Nikitina I. - Ponomar L.
21.11.2018. 9:00
(0:6 - 6:4 - 1:6) 1:2
-53
Simion O.G. - Matviyenko L.
21.11.2018. 9:00
(7:5 - 6:1) 2:0
2010
Mihaylova G. - Ciuca A. B.
21.11.2018. 9:00
(5:7 7:6 6:0) 2:1
2071
Nikitina I. - Ponomar L.
21.11.2018. 9:00
(0:6 6:4 1:6) 1:2
2073
Simion O.G. - Matviyenko L.
21.11.2018. 9:00
(7:5 6:1) 2:0
2013
Husaric A. - Karunaratne A.
21.11.2018. 9:00
(6:1 6:4) 2:0
2070
Visscher S. J. - Paulenka K.
21.11.2018. 10:00
(6:7 2:6) 0:2
-128
Klincov B. - Monnet C.
21.11.2018. 10:50
(4:6 - 6:1 - 6:2) 2:1
2011
Klincov B. - Monnet C.
21.11.2018. 10:50
(4:6 6:1 6:2) 2:1
1971
Yoruk I. - Atay S.
21.11.2018. 11:00
(6:3 6:2) 2:0
-127
Evtimova D. - Pospelova A.
21.11.2018. 11:10
(6:3 - 6:4) 2:0
-118
Yoruk I. - Atay S.
21.11.2018. 11:10
(6:3 - 6:2) 2:0
1970
Evtimova D. - Pospelova A.
21.11.2018. 11:10
(6:3 6:4) 2:0
-119
Mettraux M. - Kudashova D.
21.11.2018. 12:10
(2:6 - 2:6) 0:2
2012
Mettraux M. - Kudashova D.
21.11.2018. 12:10
(2:6 2:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Solarino
Dobitni tipovi
-96
Napolitano V. - Pislak M.
21.11.2018. 9:30
(4:6 - 4:6) 0:2
-95
Masini M. - Hofer V.
21.11.2018. 9:30
(5:7 - 1:6) 0:2
1334
Genovese E. - Carreras A.
21.11.2018. 9:30
(3:6 3:6) 0:2
2099
Masini M. - Hofer V.
21.11.2018. 9:30
(5:7 1:6) 0:2
2101
Napolitano V. - Pislak M.
21.11.2018. 9:30
(4:6 4:6) 0:2
-97
Genovese E. - Carreras A.
21.11.2018. 9:40
(3:6 - 3:6) 0:2
-135
Pella C. - Tcherkes Zade I.
21.11.2018. 10:55
(5:7 - 6:4 - 7:5) 2:1
2103
Pella C. - Tcherkes Zade I.
21.11.2018. 11:00
(5:7 6:4 7:5) 2:1
-139
Tona M. - Reyngold E.
21.11.2018. 11:15
(6:3 - 6:0) 2:0
2100
Tona M. - Reyngold E.
21.11.2018. 11:20
(6:3 6:0) 2:0
-80
Sakellaridi S. - Sokolovskaya Y.
21.11.2018. 11:25
(6:4 - 6:0) 2:0
1972
Sakellaridi S. - Sokolovskaya Y.
21.11.2018. 11:30
(6:4 6:0) 2:0
-177
Milatova S. - Traversi C.
21.11.2018. 12:25
(4:6 - 2:6) 0:2
1973
Milatova S. - Traversi C.
21.11.2018. 12:35
(4:6 2:6) 0:2
-161
Truden A. - Calandra A.
21.11.2018. 13:55
(6:4 - 6:4) 2:0
1095
Truden A. - Calandra A.
21.11.2018. 13:55
(6:4 6:4) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Nules
Dobitni tipovi
-112
Zmau M.A. - Conde Monfort L.
21.11.2018. 10:00
(6:4 - 6:1) 2:0
-111
Rey Garcia A. - Cantos Siemers I.
21.11.2018. 10:00
(4:6 - 6:3 - 6:7) 1:2
-110
Cortez Llorca L. - De Las Heras Armenteras C.
21.11.2018. 10:00
(7:6 - 6:1) 2:0
1085
Zmau M.A. - Conde Monfort L.
21.11.2018. 10:00
(6:4 6:1) 2:0
1089
Cortez Llorca L. - De Las Heras Armenteras C.
21.11.2018. 10:00
(7:6 6:1) 2:0
1090
Rey Garcia A. - Cantos Siemers I.
21.11.2018. 10:00
(4:6 6:3 6:7) 1:2
1091
Adrover Gallego I. - Zeballos N.
21.11.2018. 10:00
(4:6 2:6) 0:2
-113
Adrover Gallego I. - Zeballos N.
21.11.2018. 10:10
(4:6 - 2:6) 0:2
-147
Brancaccio N. - Martinez Jimenez S.
21.11.2018. 11:45
(6:1 - 6:1) 2:0
-152
Sanz-Llaneza Fernandez A. - Payola J.
21.11.2018. 11:50
(2:6 - 4:6) 0:2
1084
Sanz-Llaneza Fernandez A. - Payola J.
21.11.2018. 11:50
(2:6 4:6) 0:2
1088
Brancaccio N. - Martinez Jimenez S.
21.11.2018. 11:50
(6:1 6:1) 2:0
-153
Cocciaretto E. - Ayala Serra N.
21.11.2018. 12:15
(6:2 - 6:0) 2:0
1087
Cocciaretto E. - Ayala Serra N.
21.11.2018. 12:20
(6:2 6:0) 2:0
-192
Milenkovic K. - Bouzo Z.N.
21.11.2018. 13:00
(7:6 - 6:0) 2:0
1746
Milenkovic K. - Bouzo Z.N.
21.11.2018. 13:10
(7:6 6:0) 2:0
1092
Arias Manjon P. - Domingo Bernabeu A.
21.11.2018. 13:20
(6:0 6:1) 2:0
1974
Antonitsch M. - Shepita A.
21.11.2018. 13:50
(6:1 6:1) 2:0
1744
Dobrilova N. - Lanca S.
21.11.2018. 14:50
(6:2 6:3) 2:0
1745
Herrero L.A. - Morante Oyague M.
21.11.2018. 14:55
(6:2 6:1) 2:0
1975
Bay Christians N. - Hoste F.C.
21.11.2018. 15:40
(2:6 4:6) 0:2
Tenis - ITF (m)-Ricany
Dobitni tipovi
-109
Dubrivnyy A. - Gengel M.
21.11.2018. 10:00
(7:6 - 7:6) 2:0
-108
Semjan M. - Stanek R.
21.11.2018. 10:00
(6:3 - 3:6 - 6:7) 1:2
-107
Terczynski M. - Duda F.
21.11.2018. 10:00
(6:7 - 5:7) 0:2
2123
Semjan M. - Stanek R.
21.11.2018. 10:00
(6:3 3:6 6:7) 1:2
2131
Terczynski M. - Duda F.
21.11.2018. 10:00
(6:7 5:7) 0:2
2135
Dubrivnyy A. - Gengel M.
21.11.2018. 10:00
(7:6 7:6) 2:0
-145
Jenicek J. - Franek M.
21.11.2018. 12:15
(7:6 - 6:3) 2:0
-151
Lehecka J. - Vrbensky M.
21.11.2018. 12:15
(6:3 - 7:6) 2:0
2124
Lehecka J. - Vrbensky M.
21.11.2018. 12:20
(6:3 7:6) 2:0
2136
Jenicek J. - Franek M.
21.11.2018. 12:20
(7:6 6:3) 2:0
-146
Styler O. - Paroulek T.
21.11.2018. 12:40
(7:5 - 7:6) 2:0
2129
Styler O. - Paroulek T.
21.11.2018. 12:40
(7:5 7:6) 2:0
2121
Pauwels M. - Konecny M.
21.11.2018. 14:15
(7:5 1:6 6:4) 2:1
2119
Artunedo M.A. - Machac T.
21.11.2018. 14:25
(6:7 1:6) 0:2
2130
Langmajer D. - Lootsma N.
21.11.2018. 15:00
(4:6 3:6) 0:2
2126
Nazaruk D. - Poljak D.
21.11.2018. 16:10
(2:6 6:3 6:4) 2:1
2127
Michnev P. - Diarra G.
21.11.2018. 16:20
(7:5 2:6 2:6) 1:2
2133
Hajek P. - Kivattsev K.
21.11.2018. 16:50
(6:3 6:4) 2:0
2134
Guenther V. - Strombachs R.
21.11.2018. 18:20
(6:3 6:4) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Stellenbosch parovi
Dobitni tipovi
1099
Kleinhan/Morkel - Mujan G/Verhaar
21.11.2018. 11:10
(3:6 6:3 10:4) 2:1
-136
Kleinhan/Morkel - Mujan G/Verhaar
21.11.2018. 11:25
(3:6 - 6:3 - 1:0) 2:1
1097
Dijkman /Hering - De-Souza/Wise P
21.11.2018. 12:35
(6:3 6:3) 2:0
1096
Berezny/Biran S - Cox S/Olivier A
21.11.2018. 12:55
(4:6 6:1 10:5) 2:1
1100
Kent S/Shaulska - Peer A/Wira K
21.11.2018. 14:25
(6:4 6:4) 2:0
85
Basson/Pienaar - Chantra/Willifo
21.11.2018. 16:05
(4:6 - 6:1 - 1:0) 2:1
Tenis - ITF (m)-Monastir parovi
Dobitni tipovi
1067
Karatsev/Yatsyk - Del Fed/Fernand
21.11.2018. 11:30
(7:5 6:3) 2:0
-150
Karatsev/Yatsyk - Del Fed/Fernand
21.11.2018. 12:35
(7:5 - 6:3) 2:0
1066
Jorda Sa/Roglan - Gakhov I/Sude J
21.11.2018. 13:00
(6:7 1:6) 0:2
-201
Borg M/Gerritse - Schell/Woerner
21.11.2018. 13:50
(6:3 - 6:4) 2:0
1065
Borg M/Gerritse - Schell/Woerner
21.11.2018. 14:00
(6:3 6:4) 2:0
Tenis - Challenge-Andria
Dobitni tipovi
-29
Huesler M.A. - Krawietz K.
21.11.2018. 12:00
(7:5 - 3:6 - 6:7) 1:2
-24
Humbert U. - Oliveira G.
21.11.2018. 12:00
(7:6 - 6:3) 2:0
2177
Humbert U. - Oliveira G.
21.11.2018. 12:00
(7:6 6:3) 2:0
2097
Huesler M.A. - Krawietz K.
21.11.2018. 12:00
(7:5 3:6 6:7) 1:2
-196
Halys Q. - Grigelis L.
21.11.2018. 13:40
(6:3 - 7:6) 2:0
2098
Halys Q. - Grigelis L.
21.11.2018. 13:40
(6:3 7:6) 2:0
1422
Ocleppo J. - Setkic A.
21.11.2018. 15:05
(4:6 4:6) 0:2
1098
Gaio F. - Moutet C.
21.11.2018. 16:45
(7:5 6:3) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Antalya parovi
Dobitni tipovi
-176
Karunara/Vulpio - Craciun /Simion
21.11.2018. 12:35
(2:6 - 2:6) 0:2
2084
Karunara/Vulpio - Craciun /Simion
21.11.2018. 12:35
(2:6 2:6) 0:2
Tenis - ITF (ž)-Monastir parovi
Dobitni tipovi
-158
Giovine /Jansen - Iansito/Melgers
21.11.2018. 12:40
(6:3 - 6:2) 2:0
1083
Giovine /Jansen - Iansito/Melgers
21.11.2018. 12:45
(6:3 6:2) 2:0
1080
Dellede/Raggi A - Ekani I/Le Biha
21.11.2018. 13:00
(4:6 0:6) 0:2
-197
Gadient/Rittber - Girard/Tanasesc
21.11.2018. 13:05
(-:-) -:-
1079
Gadient/Rittber - Girard/Tanasesc
21.11.2018. 13:15
(2:6 0:1) Predano
-42
Eklund/Malmqvis - Benaiss/Mpukusa
21.11.2018. 14:00
(7:5 - 6:0) 2:0
1081
Eklund/Malmqvis - Benaiss/Mpukusa
21.11.2018. 14:10
(7:5 6:0) 2:0
1082
Hosoki/Shimizu - Cagnazz/Sposett
21.11.2018. 14:50
(6:2 6:3) 2:0
Tenis - ITF (m)-Antalya parovi
Dobitni tipovi
-144
Donev G/Milushe - Katic D/Lomakin
21.11.2018. 12:45
(2:6 - 5:7) 0:2
1069
Donev G/Milushe - Katic D/Lomakin
21.11.2018. 12:45
(2:6 5:7) 0:2
Tenis - Challenge-Pune parovi
Dobitni tipovi
-170
Raja P/Sancic A - Purcell/Saville
21.11.2018. 13:30
(7:5 - 3:6 - 0:1) 1:2
-194
Prashan/Ramanat - Fayziev/Nedovye
21.11.2018. 13:30
(6:3 - 6:4) 2:0
1062
Prashan/Ramanat - Fayziev/Nedovye
21.11.2018. 13:30
(6:3 6:4) 2:0
2087
Raja P/Sancic A - Purcell/Saville
21.11.2018. 13:30
(7:5 3:6 11:13) 1:2
1063
Hsieh C-P/Yang T-H - Kadhe A/Myneni
21.11.2018. 14:50
(6:3 7:6) 2:0
Tenis - ITF (ž)-Nules parovi
Dobitni tipovi
1219
De Las/Teixido - Duda E/Redondo
21.11.2018. 13:50
(6:3 6:1) 2:0
-143
De Las/Teixido - Duda E/Redondo
21.11.2018. 14:00
(6:3 - 6:1) 2:0
1501
Ayala S/Harviso - Bassols /Payola
21.11.2018. 15:30
(3:6 1:6) 0:2
Tenis - Challenge-Andria parovi
Dobitni tipovi
1029
Ricca G/Tresca - Drzewiec/Walkow
21.11.2018. 14:15
(6:1 3:6 5:10) 1:2
1060
Huesler M/Pel D - Bednare/Draganj
21.11.2018. 15:40
(6:3 6:3) 2:0
1414
Gille S/Vliegen J - Kolar Z/Oliveir
21.11.2018. 16:50
(6:4 6:7 7:10) 1:2
1382
Ignatik/Uzhylov - Braccia/Vasilev
21.11.2018. 18:40
Predano
Tenis - ITF (ž)-Solarino parovi
Dobitni tipovi
1711
Reyngol/Sokolov - Masini/Pislak M
21.11.2018. 14:30
(7:5 2:6 10:3) 2:1
1712
Pella C/Tona M - Genoves/Napolit
21.11.2018. 15:40
(6:1 6:1) 2:0
Tenis - ITF (m)-Panama
Dobitni tipovi
1026
Sergeyev I. - Tikhomirov M.
21.11.2018. 15:00
(7:6 7:5) 2:0
1027
Martinez M. - Reyes N. A.
21.11.2018. 15:00
(6:4 6:2) 2:0
1042
Zarichanskiy D. - Benzal Alia I.
21.11.2018. 15:00
(6:0 6:2) 2:0
1064
Maginley H. J. - Huertas Del Pino C.
21.11.2018. 15:00
(6:7 5:7) 0:2
1028
Descotte M.F. - Chen D.
21.11.2018. 16:25
(6:2 6:4) 2:0
1030
Bendeck J. D. - Rodriguez-Pace R.
21.11.2018. 16:40
(0:6 1:6) 0:2
93
Hoyos Franco A. - Carou I.
21.11.2018. 21:30
(6:4 - 1:6 - 0:1) 1:1
Tenis - ITF (m)-Stellenbosch parovi
Dobitni tipovi
2106
Robert/Schott H - Flores/Sabanin
21.11.2018. 15:00
(4:6 6:4 7:10) 1:2
2105
Gamble L J/Lu T - Borsos G/Nagy P
21.11.2018. 15:15
(3:6 6:7) 0:2
2107
Kossek/Smola M - Butler/Martin T
21.11.2018. 16:10
(4:6 6:4 4:10) 1:2
1076
Lock B/Lock C J - Caripi/Hunter V
21.11.2018. 16:50
(7:5 4:6 5:10) 1:2
2108
Bushamuk/Parker - Blancan/Rosenkr
21.11.2018. 17:05
(2:6 6:4 1:10) 1:2
1078
Becker/Cronje L - Carr S/Press F
21.11.2018. 18:20
(5:7 4:6) 0:2
54
Farren/Langmo C - Du Toit/Scholtz
21.11.2018. 18:35
(3:6 - 6:0 - 1:0) 2:1
Tenis - ITF (m)-Columbus
Dobitni tipovi
1086
Yevseyev D. - Findel-Hawkins J.
21.11.2018. 16:00
(4:6 7:5 2:6) 1:2
2109
Craig H. - Watson A.
21.11.2018. 16:00
(6:4 6:7 4:6) 1:2
1338
Seelig K. - Geerts M.
21.11.2018. 16:00
(6:1 6:3) 2:0
1341
Whitehouse M. - Brooksby J.
21.11.2018. 17:30
(1:6 4:6) 0:2
1342
Mcnally J. - Ortega-Olmedo R.
21.11.2018. 18:00
(1:6 2:6) 0:2
Tenis - ITF (m)-Santiago
Dobitni tipovi
1347
Hidalgo G.A. - Olivieri G. A.
21.11.2018. 17:00
(5:7 3:6) 0:2
1358
Montero J. - Zukas M.
21.11.2018. 17:00
(1:6 1:6) 0:2
Tenis - ITF (m)-Panama parovi
Dobitni tipovi
95
Estevez/Mercier - Batalla/Eguez S
21.11.2018. 21:30
(6:2 - 1:2) 1:0
Odbojka - J. Koreja (ž)
Dobitni tipovi
-130
Ž/IBK Altos - Ž/GS Caltex
21.11.2018. 11:00
(25:17 - 15:25 - 24:26 - 27:25 - 15:10) 3:2
-129
Ž/Heungkuk PS - Ž/G.Gimcheon
21.11.2018. 11:00
(20:25 - 25:18 - 22:25 - 12:25) 1:3
2089
Ž/IBK Altos - Ž/GS Caltex
21.11.2018. 11:00
(25:17) 3:2
2093
Ž/Heungkuk PS - Ž/G.Gimcheon
21.11.2018. 11:00
(20:25) 1:3
Odbojka - Turska (ž)
Dobitni tipovi
-22
Ž/Bešiktaš - Ž/Aydin B.Sehir Bld.
21.11.2018. 12:00
(25:22 - 25:23 - 25:14) 3:0
1019
Ž/Bešiktaš - Ž/Aydin B.Sehir Bld.
21.11.2018. 12:00
(25:22) 3:0
Odbojka - Grčka (m)
Dobitni tipovi
1687
Olympiakos - Aek
21.11.2018. 16:30
(25:23) 3:0
1686
Paok - Panathinaikos
21.11.2018. 17:00
(25:23) 3:0
Odbojka - Liga prvaka (m)
Dobitni tipovi
219
Zenit Kazan - Rhein-Main
21.11.2018. 17:00
(25:18 - 25:17 - 25:13) 3:0
1886
Zenit Kazan - Rhein-Main
21.11.2018. 17:00
(25:18) 3:0
1894
Arkas Spor Izmir - Tours VB
21.11.2018. 17:00
(20:25) 0:3
246
Kedzierzyn Kozle - Karlovarsko
21.11.2018. 18:00
(25:16 - 25:16 - 25:17) 3:0
1890
Kedzierzyn Kozle - Karlovarsko
21.11.2018. 18:00
(25:16) 3:0
Odbojka - Liga prvaka (ž)
Dobitni tipovi
1986
Ž/Dinamo M. - Ž/Fenerbače
21.11.2018. 17:00
(17:25) 1:3
1982
Ž/Eczacibasi Vitra - Ž/Uraločka
21.11.2018. 17:30
(25:16) 3:0
Odbojka - Finska (ž)
Dobitni tipovi
1001
Ž/LP Kangasala - Ž/Salon Viesti
21.11.2018. 17:30
(21:25) 0:3
Vaterpolo - Liga prvaka (m)
Dobitni tipovi
1429
Dynamo Moskva - CN Barceloneta
21.11.2018. 17:15
(5:6) 12:13
Stoni Tenis - Challenger Series (m)
Dobitni tipovi
2063
Kosowski J. - Huzjak J.
21.11.2018. 8:30
3:2
2057
Grela P. - Kovacs S.
21.11.2018. 9:10
2:3
2059
Happek S. - Sklensky M.
21.11.2018. 9:50
3:1
2066
Sriram S. - Vostes Y.
21.11.2018. 10:30
2:3
2058
Kosowski J. - Grela P.
21.11.2018. 11:10
3:0
2061
Happek S. - Kovacs S.
21.11.2018. 11:50
(11:9 12:10 11:9) 3:0
2055
Sriram S. - Sklensky M.
21.11.2018. 12:30
3:1
2064
Vostes Y. - Huzjak J.
21.11.2018. 13:10
3:0
2060
Kosowski J. - Happek S.
21.11.2018. 13:50
3:0
2068
Grela P. - Huzjak J.
21.11.2018. 14:30
2:3
2062
Sriram S. - Kovacs S.
21.11.2018. 15:10
3:0
Badminton - Syed Modi Intern. (ž)
Dobitni tipovi
1128
Shreyanshi P. - Hosny H.
21.11.2018. 6:30
(21:6 21:14) 2:0
1133
Rao C.S.U. - Polikarpova K.
21.11.2018. 6:30
(21:19 21:19) 2:0
1138
Karthik R. - Agrey M.
21.11.2018. 6:30
(21:12 21:18) 2:0
1129
Ayustine D.D. - Kashyap A.
21.11.2018. 7:00
(21:16 21:17) 2:0
1131
Mamilla Palli, Tanishq - Raje R.
21.11.2018. 7:00
(21:17 21:16) 2:0
1134
Han Y. - Gautam S.
21.11.2018. 7:00
(21:7 21:8) 2:0
1130
Hartawan R. - Choudhari V.
21.11.2018. 7:30
(21:17 21:19) 2:0
1132
Gummadi V. - Zhang Y.
21.11.2018. 7:30
(12:21 9:21) 0:2
1135
Thaker, Ritika - Riya M.
21.11.2018. 7:30
(15:21 17:21) 0:2
1141
Kudaravalli S.K.P. - Joshi P.
21.11.2018. 7:30
(6:3) Predano
1127
Foo Kune K. - Nehwal S.
21.11.2018. 8:00
(10:21 10:21) 0:2
1137
Perminova N. - Das R.
21.11.2018. 8:00
(19:21 21:18 10:21) 1:2
1140
Sisodiya A.S - Prabhudesai A.
21.11.2018. 8:00
(21:18 12:21 21:18) 2:1
1143
Sharma I. - Mundada S.
21.11.2018. 8:00
(10:21 12:21) 0:2
Badminton - Syed Modi Intern. (m)
Dobitni tipovi
1112
Ludik M. - Yadav C. R.
21.11.2018. 8:30
(21:19 8:21 21:18) 2:1
1114
Saensomboonsuk T. - Parupalli K.
21.11.2018. 8:30
(14:21 12:21) 0:2
1120
Thammasin S. - Tan J.W.
21.11.2018. 8:30
(21:13 21:15) 2:0
1125
Thakur S. - Kholik F.A.
21.11.2018. 8:30
(13:21 8:21) 0:2
1153
Sai Praneeth B. - Sirant S.
21.11.2018. 9:00
(21:12 21:10) 2:0
1113
Pratap S.S. - Rhustavito S.H.
21.11.2018. 9:00
(12:21 14:21) 0:2
1117
Lu G. - Jaiswal S.
21.11.2018. 9:00
(21:13 21:23 21:19) 2:1
1122
Dey S. - Burestedt F.
21.11.2018. 9:00
(21:15 21:13) 2:0
1145
Paul G. - Zhao J.
21.11.2018. 9:30
(22:20 23:25 13:21) 1:2
1115
Jayaram A. - Dani H.
21.11.2018. 9:30
(21:13 13:21 9:21) 1:2
1121
Verma S. - Verma S.
21.11.2018. 9:30
(12:21 17:21) 0:2
1126
Zhou Z. - Verma So.
21.11.2018. 9:30
(17:21 21:15 21:15) 2:1
1116
Dwi Wardoyo C.A. - Prannoy H.S.
21.11.2018. 10:00
(21:14 21:7) 2:0
1119
Saputra V.A. - Kumar K.G.
21.11.2018. 10:00
(21:11 20:22 21:4) 2:1
1124
Maulana P. A. - Manjunath M.
21.11.2018. 10:00
(17:21 21:14 19:21) 1:2
Badminton - Syed Modi Intern. parovi (ž)
Dobitni tipovi
1154
Bolotova/Davletova - Roy A / Santhilal S
21.11.2018. 10:30
(21:10 21:11) 2:0
1155
Choudhary/Yadav - Garg/Hazarika
21.11.2018. 10:30
(16:21 7:21) 0:2
1177
Belawadi V V / Rachapalli L L - Saikia S / Sinha M
21.11.2018. 10:30
(19:21 21:17 21:14) 2:1
1693
Agna A / Sawant P - Hany D/Hosny H
21.11.2018. 11:00
(21:9 21:11) 2:0
1171
Meghana J / Ram S P - Kusumah T O/Sukoco V A
21.11.2018. 11:00
(12:21 21:8 20:22) 1:2
1172
Kaushik A / Prasad K - Konadam P / Konjengbam P
21.11.2018. 11:00
(7:21 5:21) 0:2
1160
Aggarwal M / Wadkar K - Barkah Y / Sugiarto J F
21.11.2018. 11:30
(12:21 12:21) 0:2
1694
Pooja D / Santosh S - Istarani N K M / Putri V
21.11.2018. 11:30
(21:19 14:21 15:21) 1:2
1174
Mishra S / Singh S - Sawant K / Warang A
21.11.2018. 11:30
(21:7 18:21 21:14) 2:1
1164
Singhi/Thaker - Hoo V/Yap C W
21.11.2018. 12:00
(11:21 10:21) 0:2
1166
Lu C / Ya X - Panda/Sunil A
21.11.2018. 12:00
(21:4 21:7) 2:0
1176
Nayak A / Samantaray T - Haris/Pradipta
21.11.2018. 12:00
(7:21 6:21) 0:2
Badminton - Syed Modi Intern. parovi (m)
Dobitni tipovi
1178
Kapoor/Sharma Shi - Shia C K/Tan W G
21.11.2018. 12:30
(24:26 17:21) 0:2
1182
Rankireddy/Shetty - Apisuk I / Phuangphuapet N
21.11.2018. 12:30
(21:13 21:14) 2:0
1187
Sharma S / Thandarang H N B - George/Shukla
21.11.2018. 12:30
(21:13 21:19) 2:0
1180
Endo/Watanabe - Gračev D / Kotsarenko P
21.11.2018. 13:00
(11:21 9:21) 0:2
1181
Arora/Bora - Leung S W/Wheller
21.11.2018. 13:00
(21:11 21:15) 2:0
1179
Hanumaiah Raganatha V K/Surya A - Ivanov/Sozonov
21.11.2018. 13:30
(13:21 21:18 11:21) 1:2
1183
Siddharth / Raturi R - Gutama/Wijaya
21.11.2018. 13:30
(7:21 11:21) 0:2
1184
Garaga K P/Kapila - Kona T/Lim K W
21.11.2018. 13:30
(21:13 21:23 21:14) 2:1
1188
Arjun/Shlok - Mandiraju/Prasad
21.11.2018. 13:30
Predano
Badminton - Škotska Open (m)
Dobitni tipovi
1492
Krausz G. - Koljonen K.
21.11.2018. 19:00
(14:21 14:21) 0:2
1500
Heino E. - Schaenzler L.
21.11.2018. 19:00
(21:13 21:10) 2:0
1865
Weisskirchen M. - Messerschmidt R.
21.11.2018. 19:00
(21:17 16:21 15:21) 1:2
Curling - EP (ž)
Dobitni tipovi
1103
Ž/Njemačka - Ž/Škotska
21.11.2018. 8:00
2:9
1104
Ž/Danska - Ž/Češka
21.11.2018. 8:00
5:3
1105
Ž/Finska - Ž/Rusija
21.11.2018. 8:00
3:6
1110
Ž/Latvija - Ž/Švicarska
21.11.2018. 8:00
2:9
1111
Ž/Italija - Ž/Švedska
21.11.2018. 8:00
4:8
Curling - EP (m)
Dobitni tipovi
1785
Švajcarska - Nemačka
21.11.2018. 13:00
5:7
1786
Švedska - Škotska
21.11.2018. 13:00
9:8
1787
Holandija - Finska
21.11.2018. 13:00
12:2
1788
Rusija - Norveška
21.11.2018. 13:00
5:7
1789
Italija - Poland
21.11.2018. 13:00
6:4
Pikado - Players Championship
Dobitni tipovi
1052
Brown K. - Suljović M.
21.11.2018. 8:00
Otkazano
-
Šah - Svjetsko prvenstvo
Dobitni tipovi
1423
Caruana F. - Carlsen M.
21.11.2018. 7:00
Otkazano
-
Ova web stranica koristi vlastite kolačiće (cookies) i kolačiće trećih strana kako bi svojim korisnicima pružila bolje mogućnosti pretraživanja i ponudila im usluge prilagođene njihovim vlastitim potrebama i interesima. Korišćenjem naših usluga izražavate svoj pristanak na korišćenje kolačića.
Što je „kolačić“ (cookie)? Razumijem